Çelik Kapı Hakkımızda Teknik Özellikler Referanslar Basın Odası   İletişim   Ana Sayfa
 
çelik kapı
Çelik Kapı / Daire Kapısı Modelleri Daire Kapısı Modelleri
Çelik Kapı / Daire Kapısı Modelleri
Çelik Kapı / Daire İç Kapı Modelleri Daire İç Kapı Modelleri
Çelik Kapı / Daire İç Kapı Modelleri
Çelik Kapı / Villa Kapısı Modelleri Villa Kapısı Modelleri
Çelik Kapı / Villa Kapısı Modelleri
Çelik Kapı / Yangın Kapısı Modelleri Yangın Kapısı Modelleri
Çelik Kapı / Yangın Kapısı Modelleri
Çelik Kapı / Çelik Kapı Aksesuarları Çelik Kapı Aksesuarları
Çelik Kapı / Çelik Kapı Aksesuarları
Çelik Kapı / Showroom ve İmalathanemiz Showroom ve İmalathanemiz
Çelik Kapı / Showroom ve İmalathanemiz
Çelik Kapı / Çelik Kapı Fiyatları Çelik Kapı Fiyatları
Çelik Kapı / Çelik Kapı Fiyatları
çelik kapı

Çelik Kapı Online Destek
 

Çelik Kapı-Uzunlar Çelik KapıUzunlar Çelik Kapı kalite ödül töreniUzunlar Çelik Kapı, çelik kapı konusunda özelleşmiş bir şirkettir.

Uzunlar Çelik Kapı, Uzunlar firmasının kurulduğu 1980 yılında, ağırlıklı olarak mobilya üretimi ile bireysel ve kurumsal dekorasyon alanında hizmet sunmuş, kısa sürede bu kulvarda sayılı firmalar arasına girmiştir.

Kurum, Uzunlar Çelik Kapı adını aldığı 1982 yılından itibaren, mobilya ve dekorasyon alanındaki başarı ve deneyimini çelik kapı üretimine yansıtarak, çelik kapı sektöründe yenilikçi ve öncü kimliğini kazanmıştır.

Çelik Kapı üretimi konusunda dünyadaki gelişmeleri ve buna bağlı teknolojiyi yakından takip eden Uzunlar Çelik Kapı, aynı üstün yapıyı kendi üretim hattına da getirmiştir.

Uzunlar Çelik Kapı Tüketici ÖdülüÇelik Kapı üretiminin başlangıcından sonuna kadar kalite kontrol üst düzeye çıkarılmıştır.

Uzunlar Çelik Kapı olarak bize tam anlamıyla güvenen müşterilerimizin memnuniyetini, bir değer olarak taşırken çelik kapı alanında sistemli ve kaliteli bir üretim; kurumsal anlamda katılımcı bir yönetim anlayışı; ticarî mecrada gerek yurt içi gerek yurt dışı kaynakları ile kârlı, uluslar arası saygınlığa sahip bir kurum olmak ve ülkemize ekonomik katkıda bulunmaktır.

Uzunlar Çelik Kapı'nın güven ve kaliteye dayalı üretim anlayışı, zengin ürün çeşitliliği ve müşteri memnuniyeti TÜKETÄ°CÄ° 2007 KALÄ°TE ÖDÜLÜ BELGESÄ° ile tescil edilmiştir. (Sayfa Hiti: 14931)
 
Ana Sayfa | Çelik Kapı | Hakkımızda | Teknik Özellikler | Referanslar | Basın Odası | İletişim
Başıbüyük Mah. Başıbüyük Cad. No:39 / Maltepe - İSTANBUL | T: 0(216) 421 09 37-38 | F: 0(216) 421 13 51 | P: info@uzunlarcelikkapi.com
© 2010 / UzunlarCelikKapi.Com, Bilpro Bilgi Teknolojileri tarafından geliştirilmiştir.